Przejdź do głównej zawartości
Kobieta w jaskini: ćwicz jogę w termalnych jaskiniach Grotta Giusti. Zdjęcie: Enrico Lanari
AktywnośćRodzina

W dużej skali: Joga w jaskini

napisane przez: Sean Caulfield

Sean Caulfield Piwo joga, Karaoke joga, Joga śmiechu, myślałeś, że o wszystkim już słyszałeś, ale co z Jogą w jaskini?

Wpadnijcie do Grotta Giusti, niedaleko Pistoi, największej jaskini termalnej w Europie. Możecie wziąć udział w lekcji jogi w spektakularnym naturalnym otoczeniu tysiącletnich jaskiń.
Ta toskańska rezydencja uzdrowiskowa słynie z podziemnego termalnego labiryntu i jeziora. Dla XIX wiecznego włoskiego kompozytora Giuseppe Verdiego to miejsce było „ósmym cudem świata”. Bogata w sól i siarczan kojąca 34 ° C woda i jej opary są cenione za ich działanie lecznicze na układ oddechowy, krwionośny, kostno-mięśniowy i nerwowy, a także w leczeniu dolegliwości skórnych.

Zajęcia w Grotta Giusti, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, dają niesamowite efekty i korzyści. Praktyka jogi pozwala na utrzymanie ciała nie tylko w optymalnym zdrowiu fizycznym, ale również wpływa kojąco na sferę psychiczną.
Ciesz się dobrym samopoczuciem i przywróć równowagę emocjonalną, wewnętrzny spokój oraz pobudź energię życiową. Czerp korzyści z naturalnego ciepła jaskiń, które wzmacniają odczucia i pomagają w koncentracji.
50-minutowe sesje indywidualne i grupowe kosztują odpowiednio od 40 Euro -90 Euro.
Wejdź na grottagiustispa.com.

To Toskania ma fantastyczny wybór willi dostępnych w okolicy Pistoi.

Sean Caulfield

Ponad 20 lat temu przeprowadziłem się do Toskanii z moją żoną Włoszką i założyłem firmę wynajmującą wille w Toskanii. Nasze pierwsze wynajęcia były w wiejskiej rezydencji w Chianti i oferowaliśmy gościom dostosowane do ich potrzeb wakacje, wykorzystując naszą lokalną wiedzę i osobistą obsługę. Dziś możesz doświadczyć tego samego w ponad 700 wspaniałych willach.

Zapytaj naszego Guru o Aktywność

Lub wybierz poniżej jeden z tematów